Співробітництво

      ПРОПОЗИЦІЯ ПРО СПІВПРАЦЮ

  Товариство з обмеженою відповідальністю «АКО ЕКСПЕРТ» запрошує партнерів (нотаріусів, аудиторів, консалтингові і юридичні компанії та інших зацікавлених осіб) до взаємовигідного співробітництва. Ми можемо бути корисні один одному. Ми чекаємо на Ваші пропозиції, сприяння, ідеї та допомогу в розвитку і просуванні оціночного бізнесу на вигідних для Вас умовах. Ми намагаємось створити для наших партнерів максимально сприятливі умови. Стаючи нашим партнером, Ви починаєте працювати з нами на особливих умовах. Таким чином, маючи Вашу підтримку, ми зможемо надати Вам додаткові види послуг, що значно підвищить якість обслуговування Клієнтів.
  Професійний рівень компанії підтверджено Сертифікатом суб’єкта оціночної діяльності Фонду державного майна України , Ліцензією Державного агентства України по земельних ресурсах.
  Товариство з обмеженою відповідальністю «АКО ЕКСПЕРТ» є універсальною, професійною оціночною компанією, яка здійснює незалежну оцінку майна та майнових прав для різних цілей, в тому числі оцінку активів для забезпечення виконання нормативів Національного банку України та міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), має багатий досвід проведення робіт з оцінки майна і майнових прав та співпраці протягом багатьох років в цій сфері з аудиторськими компаніями, банківськими установами, багатьма українськими, закордонними підприємствами.
  Працівники компанії ТОВ «АКО ЕКСПЕРТ» та мережа Регіональних Департаментів по всій території України дозволяють забезпечити якісну роботу з оцінки для будь-яких об’єктів у стислі терміни та без зайвих витрат. ТОВ «АКО ЕКСПЕРТ» має можливості виконання оцінки максимального широкого кола типів об’єктів забезпечення по всій території України, а уповноважені представники в регіонах дозволяють оперативно та якісно обслуговувати Клієнтів по всій території України.