3A EXPERT

  Програмний комплекс «3А EXPERT» (надалі ПК «3А EXPERT») це сучасний серверний інтернет-додаток, для використання на протоколі HTTPS, який має можливість забезпечувати електронний документообіг Суб’єкта оціночної діяльності (надалі СОД) при виконанні робіт з оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства. ПК «3А EXPERT» поширюється виключно на підставі ліцензії від власника авторських прав на ПК «3А EXPERT». Але при цьому встановлюючи ПК «3А EXPERT» на сервер, СОД отримує набір необхідних для роботи додатків. Звертаємо увагу, що використовуючи ПК «3А EXPERT» в якості інтернет-додатку сервер СОД має вихід достатньої пропускної спроможності в мережу інтернет. Користувачі ПК «3А EXPERT» (Працівники СОД, Клієнти СОД) маючи доступ до мережі інтернет та інстальований на ЕОМ веб-браузер мають можливість користуватися Сервісами СОД за принципом надсилання запиту на виконання завдання (Ticket-система), виходячи з прав доступу та функції відповідного Сервісу. Звертаємо увагу, що для забезпечення стабільної роботи Сервісів Підприємства на ЕОМ Користувача в якості веб-браузера рекомендуємо Користувачу використовувати: або Google Chrome 6.0 та вище; або Mozilla Firefox 6.0 та вище; Android Firefox 30.0 та вище; Apple Safari 5.0 та вище; Opera 11.0 та вище; iOS Safari 4.0 та вище; Android 4.4 та вище; Android Chrome 35.0 та вище; Blackberry 7.0 та вище.
Якщо у Вас виникли запитання щодо використання ПК «3А EXPERT», Ви маєте можливість зв’язатись з нами, в робочі дні з 9.00 до 18.00 з понеділка по п’ятницю, користуючись сервісом Вашого Електронного кабінету «Питання та відповіді», або надіслати нам лист на електронну адресу support.ua@akoexpert.com.ua.
В випадку, якщо у Вас є зауваження до роботи Підприємства, Ви маєте можливість залишити скаргу або побажання з покращення роботи Піприємства в формі зворотного зв’язку http://akoexpert.com.ua/support.ua. Ми дуже цінуємо звернення клієнтів, так як Ваші пропозиції дозволять покращити сервіс Підприємства та ліквідувати будь-які незручності. Дякуємо Вам!

З повагою
ТОВ «АКО ЕКСПЕРТ»
Служба підтримки
E-mail: support.ua@akoexpert.com.ua